Сихівчан запрошують на благодійний концерт для збору коштів на лікування 7-літнього Роми Олексіва

Опубліковано:
Укрінформ

Цієї неділі в торговому комплексі “Шувар” відбудеться концерт “Melodies de Paris” у виконанні FIJI Band. Захід є благодійним, мета його – зібрати кошти для лікування 7-літнього Ромчика Олексіва, який постраждав під час теракту в Вінниці.

Роман Олексів постраждав унаслідок ракетного удару по Вінниці 14 липня, хлопчика відправили на лікування до Німеччини. Дитина була в дуже тяжкому стані: близько 45% тіла вкриті зовнішніми опіками, ще 35% – внутрішніми.

Вартість квитків на благодійний концерт – 200 грн, придбати їх можна за посиланням та на вході в Ribs House Lviv, де відбуватиметься захід.

“Вино, Франція, акордеон… Melodies de Paris! Неймовірно романтичні французькі мелодії лунатимуть у найатмосфернішій ресторації Сихова Ribs House Lviv у виконанні FIJI Band. Пориньте у романтику Єлисейських полів! Вечір буде затишним і благодійним, бо кошти, виручені з продажу квитків, перерахуємо на лікування Ромчика Олексіва. Ромчик – 7-річний хлопчик, який постраждав від ударів окупантів по Вінниці. Він зараз проходить реабілітацію в Німеччині”, – зазначили організатори. 

На концерті виступатиме FIJI, новий Львівський folk & jazz бенд, що формує власний стиль як мікс народної, естрадної, джазової та ретро музики. Колектив представлено скрипкою, гітарою, баяном, контрабасом, перкусією та вокалом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вулицю в Кременчуці назвали на честь сихівчанина Юрія Руфа.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ