Сихів потрапив у кіно! Стрічка Тараса Дроня отримала головну нагороду на Варшавському кінофестивалі

Опубліковано:

9 грудня у Всеукраїнський кінопрокат виходить перший повнометражний фільм львівського режисера Тараса Дроня «Із зав’язаними очима». Стрічка отримала головну нагороду на Варшавському кінофестивалі, відзнаку за впровадження нових речей у кінематографі на фестивалі у Індії. За операторську майстерність фільм нагородили у Аргентині, за роботу режисера та сценарій — у Іспанії.

«Фільм знімали у 2019 році. Половина фільму знята у Львові, половина — в Києві. У самому фільмі місто немає назви, це просто українське місто. Я не робив акцентів. Що це Київ, Львів, Харків чи це Одеса. Це таке більш універсальне місто», – зазначає львівський режисер.

Цей фільм про бій між людиною та суспільством. Між людиною та ярликами. Між людиною і стереотипами, нав’язаними речами. Коли суспільство змушує жінку до того, щоб вона почувала себе винною, відчувала себе жертвою, відчувала себе нещасною і як це прожити, як це пройти.

«З часом виявилось, що дуже багато жінок у схожих ситуаціях: і пов’язаних з війною, і ні. І що далі, то більше розумію, що ця тема справді важлива і про неї треба говорити вже, не чекати», – розповідає Тарас Дронь.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ