Сихів Медіа спільно з Інститут Суспільних Ініціатив зустрічає делегацію з Литви у Львові

Опубліковано:


Сьогодні, 10 листопада, редакція Сихів. Медіа зустрічає литовську делегацію, яка пов’язує своє майбутнє з креативними індустріями і яка перебуває у Львові в межах програми обміну Creativity ID for Youth. Три дні навчання, нетворкінгу та жартів з гостями з Литви.

Перш за все, ми відвідали консалтингове агенство “PPV Knowledge Networks”, де лідер організації Володимир Воробей розповів про досвід та досягнення своєї команди, а також поділився особливостями реалізацій проєктів агенства.

Згодом, в Центрі підтримки підприємництва, який розташовано в стінах міської ратуші, нас та гостей з Литви ознайомили з кращими практиками львівських молодих митців та майстрів. Поліграфія, деревообробка, кераміка – реальні успішні кейси, які стали основою зустрічі. Представники підприємств розповіли про те, як їм вдалось створити і роками розвивати власну справу, а також поділились секретами успішних співпраць з колегами по цеху і місцевою громадою.

До слова, в зустрічі взяли участь депутати Львівської міської ради Олекса Возняк, Вікторія Довжик та Володимир Марусяк, а також робітники міської ради, які працюють над удосконаленням програм підтримки бізнесу у Львові, та успішні підприємці зі Львова, які досягли успіху в сфері креативних індустрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дівчата в науці” від Lviv Open Lab.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ