Світовий день музики у Львові: програма святкувань на Сихові

Опубліковано:

Впродовж 21 червня міський простір Львова наповниться музикою різних жанрів. 12-ий Світовий день музики відбудеться на локаціях по всьому місту, зокрема, Львівська музична школа №8, також долучається до святкувань.

Щороку 21 червня Львів долучається до Свята музики, яке об’єднує представників із 120 країн і понад 1000 міст. У день літнього сонцестояння аматори та професіонали виступають на сценах по всьому місту, перетворюючи будь-який простір, від балконів до парків, на музичний майданчик. Вхід на всі заходи фестивалю безкоштовний, що робить музику максимально доступною для людей.

Серед музикантів, які цього року виступатимуть на Святі музики: Соломія Чубай, NAZVA, Мертвий півень, ÇAYIR, ДЕФЕНЕСТРАЦІЯ та багато-багато інших, серед яких і сихівська музична школа, яка підготувала святковий концерт учнів та викладачів з нагоди свята.

В програмі концерту:

  • Вокальний ансамбль молодших класів;
  • Вокальний ансамбль старших класів «Мрія»;
  • Ансамбль барабанщиків;
  • Солісти- вокалісти з фонограмою;
  • Солісти-інструменталісти.

Концерт відбудеться 21 червня о 16:00 в Центрі Довженка за адресою проспект Червоної Калини, 81.

Разом із музикуванням з усім світом у Львові проведуть збір та лотерею на потреби військових: 250 000 гривень на закупівлю 12 FPV-дронів (в честь 12-ого Свята музики у Львові). Долучитися до збору можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярів запрошують на літній інтенсив у Lviv Open Lab

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ