Світ дитячого туризму: як працює позашкільний центр на Сихові

Опубліковано:

Дитячий центр туризму, спорту та екскурсій, що на Чукаріна,9, працює поза навчальною програмою. Позашкільний заклад має 6 основних напрямів, який налічує 23 гуртки.

Дитячі центр туризму, спорту та екскурсій МЖК-1 є одним із провідних  комунальних позашкільних навчальних закладів у сфері активного дозвілля дітей та молоді. Крім уроків у школі, важливим етапом у всебічному розвитку дитини є позашкілля. Кожна дитина має свій талант, тому головне завдання батьків – розгледіти його та допомогти розвинути.

«Однією з рис, яка виділяє позашкільний на фоні більш «формальних» типів освіти, є наш тісний взаємозв’язок із довкіллям всіх вікових груп молоді», — зазначає директор центру Андрій Процайло.

Напрями гуртків, які можна відвідати дітям та молоді у позашкільний час:

Гуманітарний напрям:

o «Історичне краєзнавство»;

o «Львовознавство»;

o «“Трамвай №8” (Історичне краєзнавство)»;

o «“Сихів-мандри” (Етнографічне краєзнавство)»;

o «Літературне краєзнавство».

Туристичний напрям:

o «Спортивний туризм»;

o «Краєзнавчий туризм»;

o «Спелеологічний туризм»;

o «Велотуризм»;

o «Джура».

Спортивний напрям: 

o «Художня гімнастика»;

o «Хореографія»;

o «Шахи»;

o «Настільний теніс»;

o «Спортивні танці»;

o «Естрадні танці»;

o «Баскетбол».

Інноваційний напрям:

o «Школа Гідів»;

o «Мовна школа. Англійська в туризмі»;

o «Фотокурси (Курси мандрівних фотографів)»;

o «Тревел-блогінг (Журналістика)»;

o «Вчимося дебатувати».

У центрі регулярно проводяться різноманітні заходи, під час яких діти можуть продемонструвати свої таланти та вміння. Нещодавно команда центру організувала для  дітей «Козацькі забави» – справжній туристичний квест, сповнений завдань на логіку, орієнтування й подолання штучних перешкод. Діти навчились в’язати вузли, користуватися професійним спорядженням, наводити навісні переправи, долати складні маршрути і вирішувати головоломки. А винагородою для учасників став ярмарок, де вони отримали змогу обрати бажані призи за свої досягнення. 

Влітку діти та молодь відвідують табори, які насичені програмою активного відпочинку. Це подорожі та веселі пригоди, розвиток та творчість у новому форматі. Фестиваль майстер-класів і розваг, турніри, хореографія та багато інших активностей.

«Головне наше завдання, як написано у законі про позашкільну освіту, — виховання громадянина України. Ми можемо допомогти з цим завдяки спорту, розвитку інтелектуальної сфери та іншого», — поділився Андрій Процайло.

Додамо, що у суботу, 30 вересня, офіційно стартували практичні заняття для учасників фотогуртка. Підлітки отримали змогу не лише познайомитися між собою уже наживо, але й дізнатися про мотивацію одне одного у пізнанні фотомистецтва.

Записатись на гурток можна заповнивши реєстраційну форма за  посиланням: https://cutt.ly/Jwbp45Mk

Контактний номер для зв’язку: +38 (032) 221-64-70

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У лікарні святого Луки облаштували реабілітаційний центр

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ