Як Львів відзначатиме Свято Героїв. Програма

Опубліковано:

Фото: Zaxid.net

 

26 травня у Львові відбудеться Свято Героїв — щорічне свято в Україні, яке встановлене на честь українських воїнів-борців за волю України. В цей день вшанують усіх захисників України.

За інформацією прес-служби ЛМР, студенти Львівського державного університету фізичної культури о 09:30 покладуть квіти до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу у Білогорщі, і звідти о 09:45 стартують естафетою до Личаківського кладовища. 

На Личакові відбудеться спільна молитва та запалення лампадок до могил Героїв. О 10:30 відбудеться покладання квітів та лампадок до могил на Полі почесних поховань № 67 та спільна молитва. О 10:45 відбудеться покладання квітів та запалення лампадок до могил учасників АТО (Поле почесних поховань № 76) та екуменічна панахида.

Вже об 11:00 — 11:45 присутні вирушатимуть до пам’ятника Степану Бандері. Там о 12:00 представники влади та громадськості покладуть квіти до пам’ятника Степану Бандері. О 12:05 розпочнеться громадське віче.

О 12:15 сформують єдину колону з представників учасників АТО, ветеранських, волонтерських, патріотичних організацій, учасників Революції Гідності та медиків майдану, молодіжних громадських організацій та молоді біля пам’ятника Степану Бандері. Колона рухатиметься за маршрутом: вул. С. Бандері — вул. Бандери — вул. Коперника — просп. Свободи. Під час ходи учасники будуть зупинятись для покладання квітів і вшанування видатних діячів. Зокрема, покладуть квіти до таблиці Є. Коновальця (вул. Є. Коновальця); таблиці Р. Шухевича (вул. Т. Чупринки); пам’ятника М. Вербицькому (вул. Т. Чупринки); пам’ятника жертв комуністичних злочинів (пл. М. Шашкевича); таблиці жертвам спецслужб тоталітарних режимів (вул. С. Бандери); пам’ятника о. М. Шашкевичу (вул. Коперника); таблиці патріарху Й. Сліпому (вул. Коперника); таблиці О. Гасину (вул. Коперника); таблиці Р. Дашкевичу (вул. Коперника).

Відтак, о 13:30 — 14:00 відбуватиметься урочисте проходження представників учасників АТО, ветеранських, волонтерських та патріотичних організацій, учасників Революції Гідності та медиків майдану, молодіжних організацій та студентської молоді по просп. Свободи з подальшим розташуванням на площі перед пам’ятником Т. Шевченку. За ними рухатиметься колона ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, учнівські чоти з числа учнів загальноосвітніх шкіл Львова. Опісля відбудеться виступ оркестру Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ