Сумлінні платники податків, дуб-довгожитель та сихівчанка з СМА – в новому дайджесті

Опубліковано:

Сихівський район невпинно тішить нас цікавими новинами, і цей тиждень не є винятком, адже редакція Сихів.Медіа знову підготувала дайджест сихівських новин спільно з оптовим ринком “Шувар”! 

  • Гуртовий ринок “Шувар” серед найбільших платників податків

Найбільший у Західній України гуртовий ринок сільськогосподарської продукції “Шувар” переміг у всеукраїнському конкурсі “Сумлінні платники податків 2020”. 2 грудня Асоціація платників податків України оголосила перелік компаній-переможців у рейтингу найсумлінніших платників за 2020 рік.

“Для мене велика честь керувати компанією, яка вже не вперше отримує таку відзнаку. Адже коли бізнес працює відкрито та прозоро – він має набагато більше можливостей для розвитку та розвиває цілу країну. На Шуварі понад 1500 підприємців отримали можливості для росту і в синергії ми створили понад 5000 робочих місць. Далі – тільки вперед, маємо великі плани, а тепер ще й більше мотивації до їх втілення!”,- зазначає директор ринку “Шувар” Іван Федишин.

  • Науковий фестиваль OL від Lviv Open Lab – у переліку 11 найкращих подій України

1 грудня на Всеукраїнському форумі молодіжних працівників і працівниць відзначили переможців серед найкращих подій України в сфері роботи з молоддю. 

Науковий фестиваль OL – флагман інноваційного простору освіти Lviv Open Lab. Він поєднує практичну та теоретичну частини у форматі навчання через розваги. В середу, 1 грудня Всеукраїнський 24-годинний захід «Молодвіж» та Науковий фестиваль OL потрапили до переліку найкращих подій України серед тих, хто працює з молоддю. 

Додамо, що П’ятий Всеукраїнський форум молодіжних працівників і працівниць організовується Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським молодіжним центром, Асоціацією молодіжних працівників України та проєктом ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

  • 352-літній сихівський дуб стане ботанічною пам’яткою природи місцевого значення

Найстаріший дуб Сихівського району отримає статус ботанічної пам’ятки природи місцевого значення. Журналісти Сихів.Медіа дізнались про те, що статус означатиме для 352-літнього дерева на вул. Скрипника.

Вчора, 30 листопада, депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу щодо надання згоди на оголошення окремого дерева на вул. Скрипника, 2А – проспекті Червоної Калини, 72 ботанічною пам’яткою природи місцевого значення. Ініціювали звернення управління екології ЛМР, ГО “Кращий Сихів” та народна депутатка Наталія Піпа, петицію підтримали 55 депутатів.

“Це перша стадія, потім ще ЛОДА має затвердити і після цього дуб стане ботанічною пам’яткою. Статус – це добре, бо тепер аби зрізати це дерево з будь-якої причини потрібно буде знімати статус пам’ятки і лише після цього зрізати дерево. Відповідно, це дуже важливо, бо на сьогодні стан дерева є не дуже добрий і зі статусом легше обгрунтовувати, що ми маємо його лікувати і виділяти на це кошти,” – розповіла керівниця управління екології ЛМР Олександра Сладкова.

За словами Олександри Сладкової, статус напряму впливає на збереження дерева. Але наразі визнання статусу депутатами ЛМР є лише одним з етапів збереження дерева.

  • П’ятимісячна сихівчанка зі СМА: у Львові збирають гроші на лікування

У маленької сихівчанки  Марії-Терези Михайловської діагностували спінально-м’язову атрофію (СМА). Для порятунку дівчинки необхідно зібрати гроші на укол Zolgensma, який вартує понад два мільйони доларів. 

Дівчинці зараз п’ять з половиною місяців. Хвороба ослаблює її тіло та забирає здатність тримати голівку, ходити, а далі – ковтати та дихати.

«З першого місяця вона менше рухала ніжками, ніж ручками. Нам поставили діагноз гіпотонус, але дітки до 3 місяця це переростають. Наша не переросла. Ми почали шукати причину, ходити на тести, здавати аналізи. Зробили електроміографію – дивились на реакцію м’язів та нервів у кінцівках, і виявилось, що вони у нас пошкоджені у ручках та ніжках. Нам сказали, що потрібно зробити аналіз на СМА. Ми вболівали за Вікторію Полюгу і знали, що це таке. Мені стало погано, але розуміла, що треба виключити цей діагноз», – розповідає мати дівчинки Ольга Кудрявая.

Врятувати дівчинку і допомогти їй жити повноцінним життям може один укол, вартість якого – більше 2 млн доларів США. Більше деталей за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пам’ятник самотній жінці на Сихові відновлять.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ