Створи найкращі умови для життя! «ОСББ 1.2.3» – унікальний спецпроєкт Сихів.Медіа

Опубліковано:

“Сихів.Медіа” запускає спецпроєкт “ОСББ 1.2.3”, в якому наша команда розповідатиме та допомагатиме мешканцям створювати комфортні та якісні умови життя у власному домі.

Головне завдання цього спецпроєкту — безкоштовно консультувати та допомагати в створені ОСББ у Львові, зокрема і в Сихівському районі. Також в рамках “ОСББ 1.2.3″ ми висвітлюватимемо новини зі сфери домоуправління, розповідатимемо історії успіху львівських, і не тільки, ОСББ та управлінських компаній, а також повідомлятимемо про установчі збори конкретних будинків.

Якщо ви роздумуєте чи варто перейти з ЛКП до ОСББ, або хочете передати будинок на управління, або хочете краще управляти ОСББ, проте сумніваєтесь – цей спецпроєкт для вас. Наша команда розвіє сумніви та дасть поради як та з чого розпочати.

Якщо ви хочете, щоб ми допомогли Вам — напишіть про це у коментарях до цієї публікації, або на нашу електрону адресу sykhiv.media@gmail.com. Наша команда забезпечить перевіреною інформацією і, врешті-решт, приведе ваш будинок до омріяного ОСББ.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ