Студенти оплачуватимуть півціни на шести автобусних маршрутах

Опубліковано:
фото ілюстративне

У п’ятницю, 18 серпня, у Львові розпочнеться тестування безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті. Студенти зможуть здійснювати поїздки за пів ціни у міських автобусах №3А та №10, які частково курсують Сихівським районом, та №39, №62, №5А, №1A. Пільга буде доступна тим студентам, які зареєструються на тестування безготівкової оплати.

У ЛКП “Львівавтодор” пояснили, як студентам долучитися до тестування:

  • зателефонувати на «гарячу лінію» за номером 0800 303 007 та записатись на прийом до адміністратора у Центрі обслуговування пасажирів (вул. Горбачевського, 10);
  • на прийомі слід мати картку ЛеоКарт та документ, що посвідчує особу;
  • поповнити картку ЛеоКарт безготівковим способом через термінал у адміністратора. Мінімальна сума поповнення – 75 грн (10 поїздок). 

Телефонувати для запису можна вже відсьогодні, 16 серпня.  

“Обмежень на кількість поїздок зі знижкою немає. Проте, після закінчення коштів на балансі картки ЛеоКарт, студенту потрібно повторно прийти до Центру обслуговування пасажирів та знову поповнити баланс картки для оплати проїзду зі знижкою”, – зазначили у ЛКП “ЛЬвівавтодор”. 

Після закінчення етапу тестування поповнити баланс ЛеоКарт можна буде різними способами: онлайн та фізично готівковим чи безготівковим способами.

Cтудентам нагадують: централізований збір документів на виготовлення студентських карток ЛеоКарт триває у їхніх навчальних закладах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Щедрик”. Сихівчани організовують безкоштовний кінопоказ для дітей

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ