Студентські квитки в «Дії» прирівняли до паперових

Опубліковано:
ілюстративне фото

Від сьогоднішнього дня, 30 грудня 2021 року, електронний студентський квиток у застосунку Дія прийматимуть на рівні з паперовим.

Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Радий повідомити, що пілотування проекту закінчилося. Відтепер електронні студентські квитки будуть використовуватися на постійній основі, за допомогою мобільного застосунка Дія. Це свідчить про ще один великий крок до режиму без паперів, який є важливим для імплементації Закону “Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг”, прийнятого цьогоріч. Уже успішно сформовано 751 тисячу е-студентських, які стають невід’ємним інструментом сучасних умов», — повідомив міністр.

Дійсними стануть не тільки електронні версії студентських, а й водійських посвідчень і техпаспортів.

З 2019 року ці документи використовувалися в межах експериментальних проектів, які успішно себе зарекомендували, у результаті чого Урядом прийнято низку відповідних постанов.

«Цифрові документи набагато безпечніші, ніж паперові. Адже ви не передаєте третім особам свої документи, а лише показуєте їх через QR-код», – зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ