Старт покладено: сихівчани їдуть в Монте-Карло

Опубліковано:

Сьогодні, 25 січня, о 12.00 на площі Ринок відбудеться урочистий старт львівської команди на автомобілях «Запорожець» на змагання в Монте-Карло.

Вперше за 111 років українці візьмуть участь у найпрестижніших європейських автоперегонах Rallye Monte-Carlo Classic, які відбудуться в кінці січня у Франції і Монако. Участь української команди в Rallye Monte-Carlo Classique-2022 відбувається за патронатом Кабінету Міністрів.

Львів презентуватиме сімейний екіпаж Світлана Кравс (водійка) і Євгеній Кравс (штурман) на авто 1967 року випуску під стартовим номером 410. 

«Організатори (Королівський клуб Монако) допустили наш національний автомобіль, у зв’язку з 60-річчям випуску першого ЗАЗ-965. Патроном нашої команди став великий друг України, відомий фінський автогонщик, чемпіон світу з ралі 1981 року, чотириразовий переможець ралі Дакар, член Європарламенту Арі Ватанен», – зазначає Євгеній Кравс.

Зазначимо, що екіпажі мають здолати майже 1000 кілометрів серпантинами Високих Альп і фінішувати 2 лютого в столиці Монако – Монте-Карло. По дорозі до змагань делегація матиме зустрічі з українською діаспорою у Вроцлаві (Польща), Ерфурті і Фрайбурзі (Німеччина) та Ліоні (Франція).

Бажаємо успіхів сихівчанам та чекаємо з перемогою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подружжя сихівчан готується до перегонів на ретроавтомобілях у Франції

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ