Яким Сихів зберігся на раритетних фото мешканців

Опубліковано:

 22 січня «Сихів Медіа» оголосило конкурс на найкраще старе фото району. І сьогодні презентуємо світлини учасників.

За умовами, потрібно було надіслати унікальні фотографії сихівських місцин, зроблені власноруч, зафіксовані спогади на камеру тощо.

До участі в конкурсі допускалися такі фото:

  • хорошої якості без надмірної обробки;
  • зроблені до 2005 року;
  • цифрові або відскановані з плівки чи роздрукованих знимків.

Наталія Бобиляк надіслала чорно-білі світлини району, на яких можна побачити й тогочасну забудову, й розваги дітлахів на фоні промислових об’єктів.Ольга Ярема знайшла у своєму архіві фото з 1996 до 2005 року. Найкращі демонструємо вам.Софія Короткевич поділилася дитячими усмішками, які сфотографували кілька років тому.А Ярина Короткевич — спільним фото старих і малих.Тарас Вертепний також надіслав чорно-білі знимки, на яких зображені частини забудови району та його неординарні скульптурні рішення.Нагадаємо, за умовами конкурсу, двоє авторів найкращих фотографій, обраних нашою редакцією та публічним голосуванням, отримають футболки з сихівськими принтами бренду «Шмот» та подарунки-сюрпризи.

Голосування у Фейсбуці ми проведемо окремо — опублікуємо фото там, присвоїмо кожному номер та кожен з вас зможе проголосувати у коментарях. Результати оголосимо разом з рішенням редакції в один день, тож чекайте!

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ