Стадіон, що змінить буденність сихівчан

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Нам всім зараз дуже важливо підтримувати своє тіло в хорошій формі, тож ми шукаємо безліч способів для того, щоб бути здоровими: фітнес-зали, тренажери, домашні тренування, пробіжка. Заняття надворі вже віддавна є популярними, а от облаштованих для цього майданчиків та стадіонів не так багато. Проєкт №140 – можливість дати нове дихання території за СЗШ №98 та щоденно насолоджуватися новим простором для занять спортом.

Традиція спорудження стадіонів сягає часів існування Давньої Греції – саме там почали вперше асоціювати їх зі спортивними змаганнями й проводити Олімпійські ігри. Звичайно, вони зовсім не були схожими на сучасні стадіони, адже місця були стоячими, а згодом у вигляді дерев’яних лавок. Жодного накриття, дахів. 

Згодом, коли міста почали розбудовуватись та модернізуватися, люди не втратили інтерес до спорту, тому й почали виникати спортивні клуби, зали, майданчики. Не зникали й стадіони – саме вони давали можливість збирати велику авдиторію для різного роду подій – матчів, чемпіонатів, концертів тощо. 

 

 

А вже фактично наприкінці XX століття постало питання того, щоб місця на трибунах робити окремими – усе через два найбільш відомі випадки обвалу стадіонних трибун (Ейзельська та трагедія на Гіллсборо). Таким чином стадіони почали робити більш безпечними та комфортними. Кількість місць зменшилась, проте подібних випадків обвалів більше не траплялось.

Наразі стадіони стали чимось більшим, ніж просто певним обгородженим простором. Сучасній людині важливо тримати себе у формі, тому частою практикою є пробіжка чи тренування надворі. Добре, коли це можна зробити недалеко від дому і на якісно обладнаному майданчику без купи каміння, ям та сміття. 

“Сихівський район потребує якісного покращення спортивної інфраструктури. І цього року ми пропонуємо вам підтримати цей шлях оновлення разом з нами. Проєкт №140 справді може бути флагманським для розвитку спорту й дозвілля для молоді в нашому районі! Щиро сподіваюсь на Вашу підтримку в його реалізації”, – коментує автор проєкту та голова ГО “Сихів.Медіа”, Репицький Тарас.

 

 

Проєкт №140 – можливість створити стадіон, що стане окрасою Сихова та місцем, де немало мешканців зможуть займатися спортом безпечно та з насолодою!

“Я голосую за проєкт №140, тому що за часів мого дитинства не було таких можливостей для відпочинку з друзями, розвитку та дозвілля. Як би парадоксально це не звучало, але теперішній стадіон, який мав би бути осередком здорового способу життя та окрасою району, став постійним місцем розпиття алкогольних напоїв. Вірю, що в майбутньому мої діти проводитимуть час на рідному стадіоні в рідному районі”, – ділиться мешканець вулиці Трильовського, Сторонянський Дем’ян. 

Тільки уявіть, це буде “платформа”, яку зможуть відвідувати не тільки учні школи №98 під час своїх уроків фізкультури, а й кожен охочий львів’янин. Спортивні змагання, конкурси, концерти, зустрічі зі спікерами. Маленька “Арена Львів”, яку ми зможемо гордо називати стадіоном “Сихів”.

Проєкт осучасненого великого стадіону «Сихів» на базі СЗШ №98 (вул. Кирила Трильовського, 12) передбачає реконструкцію поля, встановлення багатофункціонального покриття штучного поля, облаштування бігових доріжок та закупівлю якісного спортивного інвентарю. Також заплановано облаштування трибун, встановлення освітлення та огорожі. Різні спортивні організації, секції й мешканці району зможуть проводити якісно свій час, реалізовувати турніри й змагання високого рівня, й вболівати за улюблені команди й підтримувати діток.

 

 

“Дорога громадо, ми всі мріємо, аби наші діти були здоровими. Спорт – це здоров’я. Ми з вами давно мріяли про наш шкільний стадіон. Цього року є можливість, щоб наша мрія здійснилася. Голосуємо всі за проєкт №140”, – каже директорка СЗШ №98 та співавторка проєкту, Земба Людмила. 

До кінця голосування за проєкти на громадський бюджет залишилося не так вже й багато часу – 15 листопада, наступної неділі буде останній день. Тож встигніть за цей тиждень, що залишився, віддати свій голос. 

Ті, хто зареєстрований у Львові, можуть проголосувати на сайті громадського бюджету за допомогою bank ID або електронно-цифрового підпису. Проголосувати з допомогою bank ID можуть клієнти таких банків: Приватбанк, Монобанк, Ощадбанк, Кредобанк, ПУМБ, Ідея банк, Банк Південний, А-банк, Конкорд- банк, Радабанк, Мотор-банк.

Клієнти Приватбанку також можуть проголосувати з допомогою банківських терміналів та у мобільному додатку Приват24.

Якщо людина офіційно не зареєстрована у Львові або їй не вдалось проголосувати на вебсайтi, тоді можна проголосувати у Центрах надання адміністративних послуг Львова (ЦНАП). Зі собою потрібно мати паспорт (якщо людина офіційно зареєстрована або народжена у Львові), паспорт та довідку з місця роботи у Львові (якщо людина офіційно працює у Львові), паспорт та студентський квиток або інший документ, що підтверджує факт навчання (якщо людина навчається у Львові), паспорт та витяг з відповідного реєстру прав власності (якщо людина володіє нерухомим майном у Львові).

Детальніше про те, як проголосувати, дивіться у відео: https://youtu.be/EPRY4YAVejU

Юлія Бойчук

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Workout на Сихові: чому потрібно підтримати проєкт

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ