Святкування Дня молоді по-новому на Сихові

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

12 серпня молодіжний простір Lviv Open Lab, що на проспекті Червоної Калини, 58, разом із мережею молодіжних центрів “ТВОРИ!” організовує святкування до Дня молоді.

Основною темою цьогорічного міжнародного Дня молоді є Transforming food systems. Під час заходу спікери розповідатимуть про харчування в 21 столітті, утилізацію надлишків врожаю, флекстаріанство, переробку фермерами продукції, а також про так звані харчові пустелі і їжу з собою як вирішення екологічних проблем.

Спікеркою виступить Дарія Озерна – наукова журналістка, біологиня, авторка книжок про психічне та фізичне здоров’я для дітей і дорослих.

День молоді відзначають 12 серпня по всьому світу, це свято встановила Асамблея ООН, і вона вирішує чому присвятити увагу цього року. В честь цього ми запросили нашу спікерку Дарію Озерну, яка і розповість про здорове харчування, а також багато цікавого і корисного,” – прокоментувала піар-менеджерка Lviv Open Lab.

Відвідати подію може будь-хто, адже вікових обмежень немає, а вхід безкоштовний. Бажаючим потрапити на лекцію потрібно попередньо зареєструватись за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Принеси книжку до сихівської бібліотеки – отримай іншу

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ