Цього місяця львів’яни отримають квитанції без нарахування субсидії

Опубліковано:

Фото: ОСББ-inform

 

У травневих квитанціях за оплату комунальних послуг львів’янам не вкажуть розмір нарахованої субсидії. При цьому сім’ї, які матимуть право на субсидію, зможуть скористатися нею протягом наступних місяців, пише Tvoemisto.tv.

«За травень розмір субсидії не вказано, бо є прийнята постанова Кабміну, що передбачає кардинальні зміни в програмне забезпечення. На момент нарахування зміни не були забезпечені, тому субсидії не нарахували. Але вони будуть нараховані тим сім’ям, які матимуть право на неї, у наступних місяцях. Цього місяця сім’ї мають заплатити повну суму, проте це неопалювальний період, тож критичної ситуації не має бути», – каже заступниця голови управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

При цьому ті сім’ї, у складі яких є пільговики, отримають квитанції із нарахованими пільгами. За її словами, львів’яни активно подають документи на оформлення субсидії, адже через кардинальну зміну порядку її надання близько 80% сімей мають переглянути умови надання субсидії. Нагадаємо, у квітні в Україні змінили правила нарахування субсидії.

Сихів Медіа