Сьогодні на Сихові вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Опубліковано:
Фото: Сихів.Медіа

Щороку, 14 грудня, в Україні вшановують пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В Сихівському районі розташовано Львівський обласний спеціалізований центр радіаційного захисту та мешкає близько 1000 постраждалих від Чорнобильської трагедії.

На вул. Морозна, 31А встановлено пам’ятник героям і жертвам Чорнобиля до якого щороку 26 квітня та 14 грудня приходять львів’яни. Сьогодні на вул. Морозній о 14:00 також відбулись урочисті вшанування біля пам’ятника. Сихівчани, чиновники, медики та гості міста зібрались, щоб вшанувати та подякувати ліквідаторам за їх мужність та безпечне майбутнє.

“В Львівській області по обліку Департаменту соціального захисту населення є понад 7742 чорнобильців, а саме ліквідатори, евакуйовані, переселені і вдови, які мають право на пільги. В нашому закладі на обліку є 6585 постраждалих, з них найбільша частка – ліквідатори. У Сихівському районі є близько 1000 чорнобильців”, – повідомляє Пошивак Тетяна, директорка спеціалізованого центру радіаційного захисту.

Нагадаємо, що цього року виповнилось 35 років з дня Чорнобильської катастрофи. 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС трапилась найбільша в історії атомної енергетики аварія. Реактор четвертого енергоблока вибухнув, і радіація поширилась на частину України. Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви, Чорнобиль став символом атомної небезпеки в світовому масштабі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відзавтра на Сихові можна отримати пільгову карту “ЛеоКарт”

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ