Слизькі дороги та тротуари – “тортури” для сихівчан

Опубліковано:

Слизькі дороги, вітер та зледеніння вже кілька днів тримають у полоні не лише Сихівський район, а й Львів. Яка ситуація з дорогами та тротуарами на районі та як із негодою справляють люди з інвалідністю та молоді матусі?

Безперечно, деякі вулиці Сихова розчищені та посипані піском, проте, на жаль, далеко не всі. Вчора журналісти “Сихів.Медіа” подали звернення на гарячу лінію з проханням посипати піском проспект Червоної Калини, 109, де за одну хвилину впало 4 людей. На звернення оперативно зреагували та виправили ситуацію.

  • Але як бути людям з інвалідністю чи з маленькими дітьми ?Чи важко пересуватися місцями, де немає піску?

“Зараз я відрізана від усього міста й нікуди не можу дістатися, тому що надворі лід, колеса прокручуються, я стою на місці, а у візка щеплення немає. Тобто до аптеки чи магазину я не маю змоги доїхати. Зараз вся моя допомога і опора – це чоловік,” – ділиться сихівчанка Карина.

Рішення жінка поки не бачить, каже, що проти природи не попреш, а пісок чи сіль не дуже допомагають.

“Я, як молода мама, можу сказати, що складніше всього мені є на сходинках, тому що наш візок важкий і його підняти досить нелегко. Я б дуже хотіла, щоб взимку особливо звертали увагу на очищення тротуарів, тому що їздити кола гора снігу – неможливо,” – коментує сихівчанка, молода мама Ірина.

Додамо, що минулого року в одному з львівських парків посипали доріжки кавовою гущею, а цього року хочуть спробувати щебінь. Керівниця управління екології розповіла, що наразі усі парки поступово закуповують щебеневу суміш, втім, кожний парк потрібно розглядати окремо та врахувати його особливості. Наприклад, де є сходи, ухили чи значні нерівності, там буде важче перейти на щебеневий відсів.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ