В додатку на смартфоні: у Львові створили віртуальну галерею скульптур Пінзеля

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Львівська організація «Мистецька рада «Діалог» спільно з освітньою онлайн-платформою Wise Cow презентувала проєкт Pinsel.AR. У рамках колаборації створено п’ять тривимірних моделей робіт Пінзеля. Про це йдеться на сайті supportyourart.

Йоган Пінзель працював на території України в середині 18-го століття. Команда Pinsel.AR хотіла переосмислити спадщину скульптора та збільшити увагу громадськості до скульптури, архітектури та мистецтва в цілому.  

«Скульптури Пінзеля передають надзвичайну силу, відображають енергію вишньої Божественної природи, непомірно впливають на людські якості та почуття. Його роботи є парадоксальним сполученням крайностей — внутрішнього спокою і динамізму невідворотності. Майстрові з Бучача поталанило розкрити культурну суть матерії, смисли якої укриваються і в глибині контрастів нашого часу», — розповідають організатори. 

Wise Cow в проєкті використовували інноваційні методи фотограмметрії, 3D-сканування, віртуальної та доповненої реальності. На даному в Україні не має аналогічної.

Переглянути скульптури можна за допомогою мобільного додатку для IOS та Android.

 

Сихів Медіа