Скільки коштує оренда квартири у Сихівському районі?

Опубліковано:
Фото: Сихів Медіа

Аналітики порахували, як у Львові відрізняється ціна оренди квартири за районами. Про це свідчать дані аналізу компанії ЛУН на основі оголошень про оренду в додатку bird.

Середня ціна місячної оренди однокімнатної квартири у Львові становить 15,6 тис. грн, що досі дорожче, аніж в середньому по Києву. Водночас ціни можуть суттєво відрізнятися у різних районах Львова.

Ціни оренди на квартири різної площі:

  • 1-кімнатні – 15,6 тис. грн (на 4,6% більше, ніж в грудні);
  • 2-кімнатні – 16 тис. грн (на 2,9% більше);
  • 3-кімнатні – 17 тис. грн (на 1% менше).

Найдешевше оренда однокімнатної квартири у Львові коштує у Галицькому районі міста – 14 тис. грн,  у Сихівському та Франківському районах – 16 тис. грн. Найдорожче орендувати квартиру у Шевченківському, де ціни сягають 17,2 тис. грн

Так само у Шевченківському районі Львова найдорожча оренда двокімнатних квартир – 20 тис. грн. Найдешевше у Залізничному районі, там ціна становить 15,3 тис. грн та в Сихівському –  16 тис. грн. 

Щодо трикімнатної квартири, то її також найвигідніше орендувати у Залізничному та Сихівському районах. Ціни на оренду в сеередньому є ідентичними до цін на двокімнатні квартири. Найдорожчі трикімнатні квартири – у Галицькому районі Львова. Тут ціна на них сягає 26,8 тис. грн. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доступність для кожного: у Центрі Довженка люди з інвалідністю зможуть комфортно пересуватись

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ