Сихівчанам пропонують долучитися до благодійної акції «Щедрий вівторок»

Опубліковано:

Фото: Щедрий Вівторок

 

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Цьогоріч 27 листопада акція #ЩедрийВівторок вперше відбудеться у нашій країні. Взяти участь у #ЩедромуВівторку може кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, магазини і кафе, школи та університети. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ.

Якщо ви неприбуткова організація, #ЩедрийВівторок — це гарна нагода для збору коштів. Міжнародний досвід має приклади проведення зборів рекордної кількості коштів на благодійність, які починалися саме із кампаній на #GivingTuesday.

Якщо ви — комерційна організація, встановіть партнерські стосунки із некомерційною організацією та залучайте ваших працівників до благодійної кампанії. Будьте вигідним партнером, влаштовуйте події, даруйте подарунки або працюйте волонтерами — існує багато шляхів зробити добру справу.

До слова, у США протягом останніх шести років мери Чикаго, Філадельфії, Лос-Анджелеса, Нью-Йорка та багатьох інших міст і містечок офіційно схвалили #GivingTuesday. Білий дім також підтримав #GivingTuesday разом із міжнародними лідерами на всіх рівнях уряду.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ