Школярі більше не вчитимуться дистанційно у червоній зоні

Опубліковано:
Poltava.to

Депутати Львівської міської ради підтримали петицію про те, що під час червоної карантинної зони діятиме лише очна форма навчання. Натомість колектив навчального закладу мусить бути на 100% вакцинованим.

2 листопада, на платформі електронної демократії Анна Косарєва опублікувала петицію про відновлення очної форми навчання в освітніх закладах під час червоної зони. Вже за добу звернення набрало потрібних 500 голосів. Отож, тепер відповідні підрозділи міської ради мають розробити “дорожню карту”, за якою її втілюватимуть.

Додамо, що у вересні в постанову Кабінету міністрів України №1236 внесли зміни, які дозволяють роботу освітніх закладів в червоній зоні за умови 100% вакцинації колективу.

“В нас скоро буде наступна хвиля, знову червона зона. В усіх країнах світу школи закривають в останню чергу, а відкривають у першу. А цього року ніде не закривали. І це рекомендації міжнародних організацій, бо рівень освіти наших дітей за ці роки впав”, — наголосила депутатка Львівської міської ради Вікторія Христенко у коментарі Lviv.Media.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Почни Новий рік без порушення закону.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ