Школи без вікон та 30 постраждалих: головне про атаку росії на Сихові

Опубліковано:
Фото: Сихів медіа

Сьогодні, 29 грудня, Львів зазнав масової атаки російськими дронами і ракетами, внаслідок чого постраждало близько 18 будинків та 4 навчальні заклади (три школи і дитсадок).

Станом на 16:00, до медзакладів Львова звернулися 30 сихівчан, 16 з них госпіталізували в міські лікарні з різними травмами. Зараз вони у стані середньої важкості. Лікарі надають потерпілим усю необхідну допомогу.

Повітряна тривога почалась о 7:00 через зліт стратегічної авіації РФ із крилатими ракетами, це була вже вдруга тривога за добу. Близько 8:00 в напрямку Львівщини були запущені кілька ракет, тоді і пролунала серія вибухів.

«В цей момент ми були вдома та спали. Коли розпочалась перша тривога вночі, то ми сиділи в коридорі, а під час другої тривоги пішли спати, бо зранку збирались йти на роботу. Пам‘ятаю, що прокинулись від гучних звуків, зібрали необхідні документи з чоловіком та вибігли на вулицю, де побачили обгорівші машини під під’їздом», – ділиться постраждала сихівчанка.

На місці трагедії досі працюють поліцейські, комунальні працівники та працівники ДСНС, медики, та благодійні організації:

  • Львівська обласна організація Товариства Червоного облаштувала теплопункт;
  • Норвезька Рада у справах біженців безкоштовно консультує сихівчан з юридичних питань;
  • Спільнота Святого Егідія України “Sant’Egidio” роздає постраждалим їжу та гарячі напої;
  • World central kitchen забезпечує харчуванням постраждалих мешканців району;
  • Центр соціальних послуг і реабілітації “Джерело” інформує щодо відшкодування вікон та дверей.

«Інформуємо щодо відшкодування вікон, дверей. Також скеровуємо до певних служб, якщо є певні потреби та надаємо первинну психологічну допомогу — зазначає психологиня центру соціальних послуг і реабілітації «Джерело». – психологиня Аліна.

На засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли рішення про виплату компенсацій мешканцям пошкоджених будинків. На заміну вікон та дверей у їхніх помешканнях з резервного фонду міського бюджету виділено близько 35 млн грн. Також з бюджету додатково виділять кошти на ремонт пошкоджених шкіл і дошкільного закладу.

Збір на відновлення кабінетів у ліцеї «Оріяна» 

Ціль: 1 000 000.00 

Посилання на банку http://surl.li/osfzj

Номер картки банки: 5375 4112 1126 5926

Не нехтуйте тривогами та ходіть в укриття!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани мають можливість безкоштовно обстежити нервово-м’язову систему

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ