Що подарувати коханому у День Валентина?

Опубліковано:

Усім хочеться зробити цей день особливим для себе і другої половинки. Однак далеко не всі можуть легко визначитись, що подарувати ЙОМУ 14 лютого, навіть якщо характер і захоплення коханого добре відомі.

Хороший подарунок коханому не мусить бути дорогим, або складним, головне взяти до уваги інтереси і захоплення коханого. Подарунок чи сюрприз повинен викликати позитивні емоції — це головний критерій вибору. Пропонуємо кілька варіантів для подарунку, щоб ви не “ламали голову” та зробили це свято незабутнім.

 1. Романтичний вікенд за містом
  Не зовсім бюджетний, але приємний подарунок. Змінити обстановку і кілька днів побути удвох, розслабитися і зарядитись позитивними емоціями разом. Ще одна ідея – здійснити екскурсію з коханим у Київ, Одесу, Дніпро, Харків чи будь-яке інше місто.
Bodo
 1. Сертифікат у барбершоп
  Сучасні чоловіки люблять виглядати красиво та доглянуто, а барбершопи — місце, де знають все про чоловічу красу. Якщо коханий «ще той модник», презентуйте йому сертифікат у кращий барбершоп міста на радість і йому, і собі.
 1. Екстремальні заїзди
  Він любить ризиковані пригоди? Порадуйте свого коханого екстремальним видом спорту: заїзд на квадроциклі, ендуро-мотоциклі або великоваговому всюдиході непрохідними хащами. Ейфорія від адреналінового сплеску гарантована! А ви можете або взяти участь, і розділити емоції навпіл, або ж фіксувати цю мить на камеру.
 1. Смачна вечеря
  Часто кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, тож чому не зробити це варіантом для подарунку? Приготуйте екзотичну вечерю, запаліть свічки та згадайте найромантичніші миті вашого життя.
 1. 3D-конструктор
  Усі дорослі – діти, тож чому не спробувати такий варіант? Купіть вашому коханому пазли, головоломку, конструктор, який ви можете зібрати разом, чи навіть машинку на пульті, яку він міряв мати у дитинстві.
 2. Набір для барбекю, вудочка чи футбольний м’яч.
  Чоловіки – мисливці. І навіть якщо в сучасному світі представники сильної половини людства не бігають лісами за дикими кабанами, все ж приготування шашлика і стейків – справа їхньої компетенції.
  Пригляньтесь до сімейних фото вашого коханого: колись з батьками він виїжджав на рибалку? Займався футболом у школі? Пригадайте йому це улюблене заняття новим подарунком.
Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ