Шахрайські “акції”. Як не стати жертвою обману.

Опубліковано:
Телеграф

З 21 жовтня львів’яни та жителі інших міст почали утримувати фейкові повідомлення про акцію “Нової пошти”. Компанія повідомляє, що жодних акцій вони не проводять і повідомлення є фейковим.

Людям надсилають посилання на сайт, де потрібно заповнити коротку анкету й обрати один з «подарунків-сюрпризів». Далі повідомляють суму «виграшу», але для його отримання вимагають поширити посилання на акцію серед друзів.

Зазначимо, що ніяких подарунків ніхто не отримає. Крім цього, в гаджет потрапляє вірус і при цьому розсилає це фішингове повідомлення знайомим, наражаючи їх втратити дані від свого облікового запису. 

«Під картинкою розіграшу прописаний шахраями адреса сайту “Нової пошти”, але це не справжня адреса, а назва сторінки фейкового сайту. І якщо ви перейдете за посиланням, то побачите справжню адресу сайту», – зазначили в «Новій пошті».

У компанії просять українців взагалі не переходити за посиланням, видаляти такі повідомлення, а їхніх авторів – блокувати. Якщо все ж посилання була відкрито, потрібно оновити паролі від усіх облікових записів, в тому числі електронної пошти і мобільних додатків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Унікальні операції: лікарі 8-ї міської клінічної лікарні творять чудеса

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ