“Серце Шувара”, фестиваль та сад-город в Залізній воді – в новому дайджетсті

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Кінець робочого тижня, а отже час щоп’ятничного дайджесту від Сихів.Медіа! Уже кілька місяців редакція Сихів.Медіа спільно з оптовим ринком “Шувар” готує підбірку позитивних новин Сихівського району. Якщо вам є про що розповісти і ви хочете потрапити у наступний випуск підсумкових новин на Сихів. Медіа — надсилайте свої фото та історії на нашу електронну скриньку sykhiv.media@gmail.com.

  • Казкар Сашко Лірник представив книгу “Серце Шувара”

Цьогоріч на 28-му Форумі видавців у Львові відомий письменник та казкар Сашко Лірник презентував книгу “Серце Шувара”. Книга розповідає про давніх міфічних істот – Хранителів землі. Ідея створення книги належить Сашкові Лірнику та засновнику найбільшого оптового ринку сільськогосподарської продукції “Шувар” Романові Федишину, книга присвячена 30-річчю компанії.

Це казкова фентезі-повість про нашу землю, про мудрість і любов, про мужність і честь, про боротьбу і красу. А головне – у чому сила землі нашої? Про все це у казці “Серце Шувару”,- пояснює письменник.

Книга представлена на Форумі видавців, який триває у Львові з 15 по 19 вересня.

 

 

  • Цими вихідними на площі біля Центру Довженка відбудеться родинний фестиваль 

З 18 по 19 вересня на площі перед Центром Довженка проведуть родинний фестиваль. Він буде безкоштовним і триватиме з 12:00 до 20:00 год. Організатори обіцяють food-зону, handmade-ярмарок, розваги та майстеркласи для дітей та дорослих, квести для усієї сім‘ї, відпочинкову зону, надувні батути та гірки, веломобілі, аквагрим, солодка вата, ігрова зона з настільними іграми, спортивні ігри, футбольні майстеркласи, флорбол, концертна програма і флешмоби. А також планують побити рекорд по найдовшій піці.

Хочемо започаткувати на Сихові таку традицію збиратися на фестивалі – об’єднувати сім’ї, родини, друзів для того, щоб спільно провести час разом і дати приклад своїм діткам як це можна робити. В нас будуть різноманітні виступи шкіл по танцю, по співу, тому чекаємо всіх сихівчан і запрошуємо долучитися.” – коментує організаторка свята.

 

 

  • Настоятель УПЦ Епіфаній відвідав Сихів

Предстоятель ПЦУ, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав парафію Святого Володимира Великого, що на проспекті Червоної Калини, 89, та освятив хрест під будівництво нового храму. За слова предстоятеля згодом на освяченому місці збудують кафедральний собор, якби об’єднає не лише сихівських, але й загалом львівських прихожан Української Православної Церкви.

“Я переконаний, що спільними зусиллями, спільними молитвами ми досягнемо успіху. Потрібен, звичайно, час. Собори будують, перш за все, в душі, ви зберегли цей храм у власній душі, і це передалося надалі, щоби збудувати храм видимим, в якому, єднаючись в молитві, ми досягаємо успіху. Нехай Господь дає сили всім, хто буде долучатися до побудови. Кожен із нас може долучитися до його спорудження”, – розповів Епітафій.

 

 

  • У парку «Залізна вода» облаштують сад-город

13 вересня управління екології ЛМР, ГС «Пермакультура в Україні», ЛКП «Зелений Львів», ГО «Плато» та «Екотерра» уклали меморандум про співпрацю та взаєморозуміння у напрямку популяризації міського садівництва та городництва.

Таким чином, вони взаємодіятимуть у напрямку інформаційно-просвітницької діяльності. Тематика – міське городництво як інструмент підвищення екосвідомості, популяризація до “дружнього” стилю життя та зменшення впливу на клімат.

Головним завданням співпраці передбачається створення публічного саду-городу з акцентом на органічне виробництво та природноорієнтовані рішення у парку «Залізна вода» між вулицями Юрія Мушака та Дібровна на території колишнього розсадника.

 

Сихів Медіа