Завтра 100-й день голодування Сенцова. Сихівчан закликають долучитися до міжнародної акції

Опубліковано:

Фото: Експрес

 

21 серпня, у 100-ий день голодування українського режисера Олега Сенцова, львів’яни зможуть долучитися до міжнародної акції.

По всьому світу в цей день на знак солідарності з Олегом Сенцовим, що перебуває в ув’язненні в російській колонії, відбудуться акції масового надсилання листів на його підтримку до консульств Російської Федерації.

У Львові до заходу приєднають Міжнародний ПЕН-клуб, офіс «Львів — місто літератури ЮНЕСКО», Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору» та Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу. Взяти участь можуть і пересічні львів’яни. Для цього потрібно прийти 21 серпня, об 11:00, до консульства Російської федерації на вул. Левицького, 95 та засвідчити передачу листів адресату.

Зазначимо, що листи потрібно занести завчасно, до 18:00 20 серпня, в Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору» (просп. В. Чорновола, 45 Г), щоб їх відсканували та передали Міжнародному ПЕН-клубу.

Нагадаємо, 14 травня український кінорежисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Навесні 2014 року його арештували та доправили до в’язниці у Росію. Понад два місяці тому він режисер оголосив голодування. Єдиною умовою припинення голодування Сенцов називає звільнення усіх українських політв’язнів, утримуваних в РФ і на території Криму.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ