Римо-католицька парафія кличе сихівчан на святкування Різдва та «Велике колядування»

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує усіх на святкування Різдва за Григоріанським календарем.

Святвечір «Римське Різдво» розпочнеться сьогодні о 20:00 у приміщенні Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35А). А вже зранку о 08:00 у каплиці св. Йоана Павла ІІ, що в Сокільниках, продовжать прославу народженого Дитятка Ісуса — розпочнеться «Велике колядування».

Як повідомив настоятель храму св. Йоана Павла ІІ у Львові отець Григорій Драус, захід, званий «Римським Різдвом», відбудеться уже всьоме. Цьогорічна назва «Святкуймо двічі. Частина 1: Католицьке Різдво» вказує на факт, що у Львові традиційно святкують Різдво за двома календарями.

«Ми прагнемо пережити Різдво як удома: вноситься Вифлеємське світло, встановлюємо фігурки у вертепі, читаючи всі разом віршовані молитви, ділимось різдвяним хлібом, колядуємо. Опівночі буде Різдвяна Служба — так звана «Пастирка». Це буде домашній Святвечір, але у великому колі людей», — розповів о. Григорій Драус.

А наступного дня відбудеться колядування.

«Поміж Службами, різні гурти співатимуть колядки. Серед них буде музична сім’я Котелів з талановитими вісьмома дітьми, серед яких, як говорять, «рівненський Моцарт» — Франциск який не говорить, а талановито грає на скрипах. З представленням старозавітного свята Ханука, багато символів якого використовується в час Різдва, виступлять діти з єврейського садочка», — розповів о. Григорій Драус.

Безперервне колядування в каплиці, зі слів отця, триватиме з 08:00 до 15:00. Різдвяні богослужіння відбудуться о 09:00, 12:00 та 18:30.

«Особливістю святкування Різдва у Львові є участь студентів з африканських країн, які навчаються у Львові. Вони поділяться власними національними різдвяними традиціями. Усіх щиро запрошуємо розділити з нами радість Різдвяних свят, яка єднає усіх людей доброї волі в цілому світі», — акцентував о. Григорій Драус.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ