Розваги онлайн: львівські дитячі клуби запрошують на заняття

Опубліковано:
Дитячі клуби Сихівського району

Мережа дитячих клубів Львова продовжує безкоштовно працювати з маленькими львів’янами та запрошує доєднуватись до занять вимушено переселених українців. Дана мережа має клуби в кожному з районів Львова, оскільки занять в онлайн-форматі, то редакція “Сихів.Медіа” підготувала для читачів коротку інформацію про кожен з районних осередків.

Щодня для українців педагоги УДЮМКів проводять заняття та майстер-класи в місцях їхнього тимчасового проживання. Всі заняття проводяться безкоштовно. Зустрічі на онлайн-платформах – це можливість зустрітись з друзями, яких давно не бачив, хоча б через екран, побавитись тематичні ігри та весело провести час.

Завтра, 18 березня, сихівський гурток Children’s English Schoool запрошує всіх охочих разом вивчати англійську мову. Заняття стартує о 17:00 в Zoom, активне посилання організатори заняття додадуть у коментарях під цим дописом згодом, не пропустіть!

Плануйте дитяче дозвілля заздалегідь, обирайте заняття та комунікуйте з викладачами, аби не пропустити цікаву тему.

Галицький район:

Залізничний район:

Личаківський район:

Шевченківський район:

Додамо, що педагоги Дитячих клубів Львова щодня з 12:00 до 15:00 займаються з дітками в ігровій кімнаті на головному залізничному вокзалі у Львові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові потрібні медики-волонтери, щоб допомогти вимушено переселеним особами.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ