Російська література в шкільних бібліотеках? Здай на макулатуру – допоможи ЗСУ

Опубліковано:

ГО “Інститут суспільних ініціатив” проводить збір російськомовних книг та використаних зошитів, аби зібрати кошти на ЗСУ. В рамках першого етапу збору львів’янам вдалось зібрати 1750 кг макулатури, за які отримали 7000 гривень.

Акція “Літєратурку на макулатурку” триває на постійній основі, тому за наявності непотрібної російськомовної літератури, ви можете зв’язатись з її координаторами, аби теж долучитись до збору коштів для ЗСУ. Наразі до ініціативи доєднались 4 сихівські школи та навчальний заклад Франківського району.

“У Львівській ОТГ 137 шкіл, тільки уявіть скільки непотрібної “руської літератури” лежить на полицях наших рідних закладів освіти. Уявіть, що ми можемо зробити разом об’єднавши усі школи. Наша команда готова максимально долучитись до очищення львівських шкільних бібліотек, стати частиною акції просто – зберіть макулатуру, чим більше, тим краще, сконтактуйтесь з нами, аби узгодити день та час, коли ми зможемо приїхати та забрати зібране.

Опісля ми це все здамо в пункт прийому макулатури, а виручені кошти передамо хлопцям і дівчатам з ЗСУ та обов’язково розповімо про зібране. 132 школи, ми чекаємо на вашу участь!” – розповіла координаторка акції Надія Козак.

Якщо у вас є питання або пропозиції – телефонуйте на +38(093) 231 21 23.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УКУ вперше переклав “Богословʼя тіла” Івана Павла ІІ українською.

Сихів Медіа