Родини загиблих військовослужбовців просять підписати петицію про правку до Закону про мобілізацію

Опубліковано:

У петиції йдеться зміни до закону про мобілізацію щодо права відстрочки для рідних (неповнорідних) братів/сестер загиблих та пропавших безвісти військовослужбовців. 

У попередньому Законі про мобілізацію у статті 23 було зазначено, що мобілізації не підлягають жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, дочка, батько, мати, дід, бабуся чи рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або зникли безвісти під час участі у бойових діях. Однак у новому Законі було виключено неповнорідних братів та сестер з переліку осіб, які не підлягають мобілізації.

Одна з матерів у своєму зверненні наголошує, що ця правка завдає великого болю родинам загиблих, оскільки відправляти другого сина на війну після загибелі першого – це надто важке випробування для батьків.

“Я мати загиблого військовослужбовця. Його бригада тримала оборону міста Авдіївка. Він був нагороджений медаллю за захист Авдіївки, беручи участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України та захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації. Нагороджений відзнакою Президента за оборону України та медаллю Непереможні.  

Словами не можна передати біль та страждання, коли доводиться хоронити свою дитину. Батьки не мають хоронити своїх дітей. Так не має бути…”

Станом на сьогодні, 17 червня, петиція зібрала 13 186 голосів з необхідних 25 000 для розгляду її Президентом України. На збір голосів в українців є ще 40 днів. Доєднатись до ініціативи та проголосувати можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яка ситуація з будівлею на вул. Панаса Мирного, 13

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ