Разом проти раку: онкологи та онкохірурги запрошують на обстеження

Опубліковано:

До Всесвітнього дня боротьби з раком, онкологи та онкохірурги Першого медоб’єднання Львова три дні поспіль консультуватимуть та обстежуватимуть пацієнтів безоплатно та без жодних електронних скерувань. Реєстрація на прийом триває до 5 лютого.

Зареєструватись онлайн можна за посиланням. Реєстрація триває до 18:00 5 лютого.

А вже з 7 до 9 лютого спеціалісти проводитимуть діагностику та консультації за такими напрямками:

– доброякісні та злоякісні пухлини черевної порожнини та заочеревинного простору: шлунка, тонкої, ободової та прямої кишки, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози;

– пухлини органів грудної порожнини, стравоходу та кардіального відділу шлунка;

– пухлини головного мозку;  

– доброякісні та злоякісні пухлини щитоподібної залози;

– доброякісні та злоякісні пухлини сечовидільної системи (нирок, сечового міхура, простати);

– передракові захворювання та пухлини органів жіночої репродуктивної системи, скринінгове обстеження;

– ущільнення та утвори молочних залоз;

– діагностика новоутворень шкіри;

– неоад’ювантна, ад’ювантна хіміотерапія;

– консультація променевого терапевта.

«Огляд, консультація онколога та онкохірурга за напрямками, ультразвукова діагностика органів та систем, рентгенологічне обстеження, лабораторна діагностика на онкомаркери (урологія, гінекологія), дерматоскопія (для пацієнтів з утворами на шкірі), консультація хіміотерапевта, консультація променевого терапевта, консультація радіолога. Усі ці послуги можна отримати безоплатно в межах нашого проєкту «Разом проти раку». І якщо маєте попередні результати обстежень – обов’язково візьміть їх із собою», – зазначають у Першому медичному об’єднанні Львова.

Прийом пацієнтів відбуватиметься: у лікарні святого Пантелеймона (вул. Миколайчука, 9), лікарні святого Луки (вул. Навроцького, 23) та в амбулаторно-поліклінічному центрі (вул. Мазепи, 25).

«За статистикою, онкологічні захворювання є другою найпоширенішою причиною смертності серед українців після серцево-судинних недуг. На жаль, кожен четвертий пацієнт звертається за медичною допомогою надто пізно. Тому наша мета – своєчасне виявлення та лікування захворювання. При зверненні на перших стадіях одужує до 95% пацієнтів», – підсумовують у Першому медичному об’єднанні Львова.

Телефон для довідок: 0800333003.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Для того, щоб допомогти іншим, спочатку потрібно допомогти собі самому”, – голова ГО “Центр “Жіночі перспективи” Любов Максимович

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ