Районний туризм: екскурсії Сиховом

Опубліковано:

Мерія оголосила переможців конкурсу “Зробимо Львів кращим!” серед соціально-культурних проєктів громадських організацій у галузі “Туризм”. В рамках реалізації одного з п’яти проєктів-переможців презентують туристичні маршрути Сихівським районом.

Туристичний маршрут URBAN Sykhiv (УРБАН Сихів) є проєктом ГО «Інститут Суспільних Ініціатив». В рамках якого створять веб-платформу та туристичний посібник з метою популяризації туризму за межами історичної частини Львова та створення нових туристичних маршрутів на Сихові.

“Реалізацією даних проєктів ми хочемо привернути увагу до того, що туризм це не лише центр міста. Цікаві маршрути та пам’ятки можуть та мусять виходити за межі історичної частини Львова. Проєкт “URBAN Sykhiv” один зі способів розвитку районів міста, а також збільшення часу перебування туриста у Львові,” — розповів Тарас Репицький, засновник ГО “Інститут Суспільних ініціатив”.

Додамо, що в 2021 році за перемогу в конкурсі “Зробимо Львів кращим!” змагались 13 проєктів. Управління туризму ЛМР обрало URBAN Sykhiv та ще чотири, а саме:

  • «Топографія полону: історія шталагу №328 на Цитаделі»в рамках якого планується дослідження історії радянського табору, що знаходився на Цитаделі та створення екскурсійного маршруту.
  • «Львів доступний жестовою мовою» — в рамках проєкту міські екскурсії адаптують для людей з порушенням слуху.
  • «Львів – місце зустрічі» від Всеукраїнського єврейського благодійного фонду «Хесед – Ар’є». Мета проєкту створити пізнавальний маршрут Львовом двома мовами.
  • «Відеомаршрут сакральними пам’ятками Львова» створять задля популяризації сакральних споруд Львова.

Загальна сума співфінансування проєктів – 250 000 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Декілька будинків Сихівського району визнали нерухомими пам’ятками.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ