При храмі Різдва Пресвятої Богородиці створюють парубоцький ансамбль

Опубліковано:

При храмі Різдва Пресвятої Богородиці створюють парафіяльний колектив “Джура” для хлопчиків віком від 4 до 10 років. Діти зможуть безкоштовно навчатись хореографії і вокалу, а також вивчатимуть історію України і катехизацію.

Відвідування ансамблю при храмі є безкоштовним, діти молодшого віку займатимуться двічі на тиждень. Тоді як хлопці середнього та старшого віку матимуть заняття тричі на тиждень. Діти, окрім хореографії та вокалу, вивчатимуть історію України та практикуватимуться в володінні шаблею. В кожній групі новоствореного ансамблю займатимуться до 30 хлопчаків, на сьогодні ще невідомо скільки груп сформують, адже це залежить від кількості охочих займатись.

“Якщо дитина контактна, соціалізована – просимо до колективу. Особливих вимог до дітей у нас нема. Я думаю, що кожен батько та мати переживають за виховання своїх дітей і немає часу переважно батькам, аби приділити його дітям і вихованню своїх дітей.

Зазвичай діти виховуються в садочках і школах, а ми даємо дітям культурно-духовне виховання, розвиток їхніх талантів і на це потрібно багато часу,” – прокоментував художній балетмейстер колективу Ігор Федак.

Записати сина у новий парубоцький вокально-хореографічний ансамбль “Джура” у захристії та за телефоном +380677505700.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ветеранські книги: історії, які варто прочитати.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ