Програма заходів до Дня захисту дітей на Сихові

Опубліковано:
Фото: Центр соціальних послуг Джерело

Завтра, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цього у Центрі “Джерело” і Центрі соціальної підтримки підготували заходи для дітей з різними активностями.

Перелік заходів:

  • 1 червня о 12:00 у модульному містечку на Сихові відбудеться майстер-клас з малювання для дітей. Візит посла Великої Британії.
  • 2 червня “Спільнота Святого Егідія” організовує екскурсію містом та смачні перекуси для дітей з модульного містечка на Сихові.
  • 4 червня о 15:30 у прихистку на вул. Тернопільській громадська організація “Triangle” проведе лекцію про булінг для підлітків 14-16 років. Говоритимуть про поняття булінгу, його причини і наслідки; як захистити себе, як реагувати, якщо діти стають свідками булінгу, і яку відповідальність несе булер.
  • 7 червня о 10:00 Центр соціальних послуг “Джерело” організовує захід для дітей, що проживають у складних життєвих обставинах, дітей з інвалідністю, з прийомних та опікунських сімей та дитячих будинків сімейного типу. У програмі передбачено виступи, банси та зони з різними активностями.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В УКУ запрошують на перегляд фільму «Щоденник нареченої Христа»

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ