Про що просили сихівчани «Гарячу лінію міста» у травні?

лінія
Опубліковано:
Фото: ДОЗ Чернівецької ОДА

Сихівчани часто послуговуються ресурсом «Гаряча лінія міста» для вирішення проблем у районі. Так, у квітні наш район зайняв друге місце за кількістю звернень. Мешканці зробили аж 1729 дописів і телефонних дзвінків з метою покращити благоустрій свого району.

Проте, у травні ці результати значно змістилися. За останній місяць мешканці Сихова здійснили 1905 звернень, та все ж це четверте місце після Франківського, Залізничного та Шевченківського районів, які скаржилися протягом місяця понад дві тисячі разів.

Отож, про що найчастіше повідомляли сихівчани?

Цього місяця різко зросли вимоги до громадського транспорту. Очевидно, це пов’язано з підвищенням вартості проїзду, тож тепер мешканці налаштовані, аби умови в салонах та поведінка водіїв стали значно кращими. 19 травня бачимо звернення про те, що водій маршруту №116 проігнорував зупинку біля ДБК та проїхав далі, а 4 травня сихівчанин повідомив про несправну гальмівну систему автобуса №131. Окрім того, є багато звернень стосовно того, що багато водіїв закінчують свою роботу надто рано – №40 до 21:00, хоч King Cross Leopolis працює до 22:00, і це єдиний транспортний засіб зі Сихова, який можна туди й звідти добратися.

Наступні поширені проблеми – ті, які стосуються житлового фонду. До прикладу, мешканці просп. Червоної Калини, 44 зверталися за травень 12 разів, повідомляючи про те, що в них часто несправний ліфт у кількох під’їздах будинку, відсутнє гаряче водопостачання, хоч гідравлічні випробування тоді ще не почали, також не було електропостачання. Схожа ситуація трапилася у травні на вул. Кос-Анатольського, 18 – аварійна ситуація з каналізацією житлового будинку, відсутність водопостачання, недогрів і витік води.

Не менш важливе – ями, вибоїни і неякісне покриття доріг. Вчора, 30 травня, на вул. Кос-Анатольського, 4 попросили залатати дві ями, глибина яких понад 15 см, на вул. Коломийській, 5 – розібратися з люком, який наповнений сміттям і пошкоджує немало машин, що проїжджають через нього.

Також цікаво, що у травні багато сихівчан звертали увагу на роботу комунальних підприємств. Є скарги на те, що КП не виконує або неналежно виконує свої обов’язки, прохання провести експертизу води.

Як «Гаряча лінія» виконує свою роботу?

Зазвичай її працівники відповідають на звернення. Стосовно травня, то, за статистикою адміністрації, 81% звернень виконали, 14% запланували на пізніший час та ще 5% протермінували, тобто не виконали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20-ліття приїзду Папи: програма заходів у храмі Різдва Пресвятої Богородиці

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ