Представники українських громад зможуть взяти участь в Lviv Urban Forum

Опубліковано:

28-30 червня відбудеться Lviv Urban Forum — міжнародна подія, присвячена переосмисленню принципів розвитку, трансформації та відновлення українських міст, сіл та громад. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Форум дає можливість громадянам перейняти європейський та світовий досвід для того, щоб відбудувати міста та села України, в гармонії з навколишнім середовищем та застосовуючи інноваційні технології та підходи. 

Триденний захід об’єднає світових теоретиків та практиків у галузі архітектури та урбаністики, фахівців з планування, мерів, головних архітекторів українських громад, урядовців, студентів, науковців та усіх, хто зацікавлений у розвитку українських громад. 

На заході розглянуть такі ключові питання:

  • які стратегії розвитку обрати громадам, що втратили свій найцінніший ресурс — людей?
  • як зробити простір комфортним, інклюзивним і безпечним для життя — таким, щоб мешканці захотіли повернутися і реалізувати себе у своїй громаді? 
  • як оптимізувати бюджет і ресурси, щоб створювати недорогі, але ефективні рішення?
  • як інтегрувати українське законодавство в сфері містобудування з європейським? 
  • як в громадському просторі зберегти пам’ять про події і людей, які творять нашу історію сьогодні і як творити якісні ландшафти для життя? 
  • світові та українські архітектори розкриватимуть аспекти інновацій, новітніх технологій та сталого розвитку в архітектурі.

«Враховуючи ту страшну ціну, яку сьогодні платить наша держава за те, щоб бути вільною та незалежною, ми зобов’язані докласти всіх зусиль, аби вже зараз будувати зразкове середовище для життя та розвитку на теренах України. Попереду нас чекають радикальні трансформації населених пунктів, їх відбудова і це той час, коли ми маємо позбутися застарілих, часто шкідливих практик міського планування. Ми маємо вибудовувати наші міста і села за принципами людиноцентричності, поваги до природи і сталого розвитку. Цей форум має на меті закласти цінності, які стануть орієнтирами для формування нових підходів розвитку наших громад», — коментує Антон Коломєйцев, програмний директор Lviv Urban Forum, головний архітектор Львова.

Також в програмі заплановані воркшопи і ярмарок можливостей для громад, модерований нетворкінг для учасників, пішохідні та велосипедні екскурсії Львовом.

Участь для представників українських громад  – безкоштовна, на конкурсній основі. Щоб відправити заявку на безкоштовну участь потрібно заповнити реєстраційну форму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’яни обміняли менше лампочок, ніж очікувалось: до програми підключають школи й лікарні

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ