Поруч з “Ареною Львів” планують звести готелі, школу та садок. Львів’ян запрошують на громадське обговорення

Опубліковано:
фото Google maps

Неподалік стадіону “Арена Львів”, що в Сихівському районі, планують збудувати багатофункційний комплекс із апарт-готелями, житлом, офісами, дитсадком та початковою школою. Зміни до детального плану території опублікували на сайті Львівської міської ради, також на ресурсі повідомили про громадське обговорення щодо цієї землі, воно відбудеться 21 березня.

Сьогодні на території майбутнього будівництва розташовані склади, адміністративні будівлі та теплиця. Зміни до ДТП передбачають їх знесення. На їх місці планують збудувати багатофункціональний комплекс на 7-16 поверхів, сформований з трьох кварталів громадської та житлової забудови, приблизною площею 2,7 га.

В комплексі розташують апарт-готелі на майже 500 номерів, а на верхніх поверхах – 560 квартир. На перших поверхах багатофункційного комплексу розмістять комерцію – магазини, супермаркети та офіси. Поруч планують побудувати триповерховий дитсадок, об’єднаний із початковою школою, з дитмайданчиками на виокремленій ділянці площею 1,24 га. Дитсадок розрахований на 50 місць, а початкова школа на 60.

Під комплексом облаштують підземний паркінг на 790 місць, а також уздовж прилеглих вулиць облаштують 24 паркомісця для паралельного паркування.

Громадське обговорення проєкту змін до ДПТ у районі вул. Стрийської, кільцевої дороги та вул. Вернадського відбудеться 21 березня о 15:00 в Пороховій вежі.

До слова, детальний план цієї території затвердили ще у 2018 році. Він передбачає будівництво нового мікрорайону на 10 тисяч мешканців. У 2021 році ТзОВ “Арена Холл” звернулась до Львівської міської ради з пропозицією внести зміни до ДПТ. Площа внесення змін охоплює територію 17,4 га.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Сихівському районі встановлять близько 20 пандусів та підйомників.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ