Помер головний інженер Львівського автобусного заводу

Опубліковано:

Учора, 22 листопада, на 90-му році життя, відійшов у вічність головний інженер Львівського автобусного заводу Роман Петрович Пак.

Він присвятив цьому підприємству більшу частину свого життя, повідомляють в пресслужбі ЛМР.

«Прикро, коли громада втрачає спеціалістів високого рівня. Колеги любили і поважали Романа Пака за професіоналізм та відкритість до нових технічних рішень. Співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять», – підсумував міський голова Львова Андрій Садовий.

Роман Петрович працював на Львівському автобусному заводі з 1976 року. В період з 1980 до 1994 рр. обіймав посади спершу – головного технолога, тоді –головного інженера, а відтак став технічним директором.

Парастас за покійним відбудеться сьогодні, 23 листопада, о 19.00 год. Похорон – завтра о 12.00 год у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці, що на вул. Личаківська, 175.

Нагадаємо, Львівський автобусний завод (ЛАЗ) — колись найбільше підприємство України з випуску тролейбусів та автобусів міського, приміського і туристичного призначення. Його автобуси їздили по всьому колишньому СРСР, також завод виграв тендер на громадський транспорт для міст-господарів Євро-2012. Після кількарічної перерви, у 2018 році ЛАЗ відновив виробництво та реалізацію автобусів моделей А183 та А191.

Державний «Укрексімбанк» 5 липня 2021 продав на відкритих торгах борги збанкрутілого Львівського автобусного заводу. Права вимоги за кредитними договорами та дебіторську заборгованість заводу перед банком за понад 170 млн грн купила київська компанія, власником якої є львівський бізнесмен Максим Чухен.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ