“Подолання та стійкість”: у ліцеї “Оріяна” шкільні психологи та керівники пройшли навчання

Опубліковано:

У ліцеї “Оріяна” відбувся тренінг для керівників та практичних психологів “Подолання та стійкість” від ізраїльських фахівців з організації Lev Echad (One Heart). Про це повідомили на сторінці Управління освіти Львова у Facebook.

Базується тренінг на підході «Перспективі сили», що зазвичай використовують сучасні професіонали у сфері психічного здоров’я. Інтерактивні заняття проходять у групах, де учасників навчають різноманітних творчих інструментів, які можна використовувати для зняття стресу, розвитку навичок його подолання та емоційного вираження.

“Тренінг виявився настільки актуальним та потрібним, що мали величезну кількість охочих долучитися до нього. В результаті довелося відкривати додаткові групи. Словом, наші шкільні психологи отримають дуже багато корисної інформації, яку зможуть використовувати в освітньому процесі”, говорить депутатка Львівської міської ради Вікторія Христенко.

Додамо, що 1 серпня у ліцеї “Оріяна” стартував денний безкоштовний табір для вимушено переміщених дітей, а зараз триває донабір дітей. У програмі спортивні активності, веселощі, навчання та екскурсії.

“Оріяна+” — денний табір для дітей ВПО 8-14 років, завдання якого — весело та пізнавально провести час  з однолітками. На дітей чекають рухливі, настільні і творчі ігри, живе спілкування, навчання, смачне 3-разове харчування та подорожі Львовом і областю. Така можливість не лише не дасть сумувати дитині, а й відволіче її від війни.

На випадок повітряної тривоги в ліцеї “Оріяна” є укриття, а модератори табору проведуть інструктажі безпеки.Табір триватиме з 1 по 29 серпня, з з 9:00 до 16:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У школі №13 відкриють центр національно-патріотичного виховання для школярів

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ