На Сихові влаштували свято Миколая для діток із малозабезпечених сімей

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

23 грудня у Культурно-освітньому центрі ім. Довженка влаштували святкування Різдва для діток із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей з інвалідністю, сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування зі Львова та області , а також школи-інтернат №100 для незрячих.

Організували свято ГО «Львівський молодіжний клуб» спільно зі Студентською радою Львова та Львівським обласним молодіжним центром в рамках благодійної акції «Подаруй дитині свято».

Окрім подарунків, для дітей влаштували костюмований виступ.

«Цьогоріч акція вийшла на новий рівень та стала ще масштабнішою, ніж попереднього року. Адже нам вдалось зібрати 380 листів дітей. Листи ми викладали на фейсбук-сторінку благодійної акції частинами. Першу «порцію» розібрали у перші три дні! А це було близько 100 листів. Щодня телефонують бажаючі долучитись до акції та взяти лист котроїсь дитини. Однак, ми змушені відмовляти, адже більше листів немає! Звісно, це нас приємно тішить та мотивує наступного року допомогти ще більшій кількості дітей!» — повідомила співкоординаторка Благодійної акції «Подаруй дитині свято» Вероніка Кашинська».

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ