“Подарунок” від невістки: насильство до свекрухи

Опубліковано:
Інформаційне агентство АСС

Сихівський райсуд Львова засудив жінку за домашнє насильство до позбавлення волі.

Починаючи з 29.11.2018 р. жінка систематично вчиняла психологічне насильство до матері свого чоловіка, яка є особою з інвалідністю I групи, що пересувається за допомогою сторонніх осіб. Це мало вигляд погроз фізичною розправою, залякування, висловлювань нецензурними словами, які неодноразово чули її троє неповнолітніх дітей. Невістка забороняла користуватись мобільним телефоном, клала його в місце, звідки пенсіонерка самостійно через стан здоров’я не могла його взяти, що призвело до психологічних страждань, повідомляється у вироці.

Зазначимо, що жінка має судимість за вчинення крадіжки, вчинила злочин під час відбуття іспитового строку за попереднім вироком, а також неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності.

Зі слів постраждалої,невістка часто зривалася на ній та залякувала фізичною розправою. У вересні 2019-го року мати трьох дітей, лаючись зі свекрухою, кинула в її бік виделку, пошкодивши їй руку, проте справу було закрито у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення

До слова, у судовому засіданні невістка визнала свою провину та розкаялася. Суд врахував каятті жінки, але водночас брав до уваги і вчинення злочину щодо особи з інвалідністю.
У підсумку жінці призначено 1 рік в’язниці, але також приєднано частину невідбутого покарання за попереднім вироком 2018 року щодо викрадення майна. Тому остаточно громадянка перебуватиме 2 роки і 1 місяць за ґратами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хочеш вболівати за “наших”? Покажи сертифікат про вакцинацію

Сихів Медіа