Подаруй місту дерево: у Львові стартувала акція

Опубліковано:

У Львові розпочалась щорічна акція “Подаруй місту дерево”, в рамках якої містяни двічі на рік можуть посадити іменні дерева. Для того, щоб стати частиною акції, необхідно заповнити заявку за посиланням.

Місто знову висаджує саджанці за участі містян, які заповнили анкету та оплатили вартість нової рослини. Також львів’яни можуть за додаткові кошти виготовити табличку з підписом у пам’ять про когось чи просто з іменем людини.

Львів’яни можуть обрати будь-яке дерево для висадки. В управлінні екології ЛМР радять садити лише якісні сформовані саджанці з розсадників в місцях з найбільш сприятливими умовами. Це мінімізує ризики неприживлення чи пошкодження дерева після висадки. Вартість такого саджанця переважно є від 3,5 до 4,5 тис. грн.

Алгоритм дій:

  • Заповніть електронну форму, в заявці можна вказати бажану локацію та/або вид дерева.
  • Після опрацювання заявки з вами сконтактує садівник Сихівського району чи парку для узгодження деталей (вибір місця, саджанця, дня посадки та інше).
  • Оплатіть саджанець з розсадника.
  • Отримаєте запрошення на посадку дерева з вказанням часу.
  • Проводити висадку будуть спеціалісти з догляду озеленення відповідного району чи парку, під наглядом садівника та за Вашої участі. Все необхідне для висадки буде на місці.
  • Садівник та міські служби здійснюватимуть нагляд за ростом дерева. Але Ви можете періодично навідувати та поливати дерево, так воно розвиватиметься швидше і краще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишня 8-ма лікарня отримала сонячну електростанцію.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ