Пізнай Сихівський район з посібником “URBAN Sykhiv” від Сихів.Медіа

Опубліковано:

“Urban Sykhiv” – це про найбільший район міста Львова. Це про розмаїття церков, про найяскравіші місця рекреації і навіть, про урбаністичні арт-об’єкти, які вмістили в один посібник. Команда “Сихів.Медіа”спільно з ГО “Інститут Суспільних ініціатив” за підтримки Львівської міської ради створили перший туристичний продукт про Сихів для львів’ян та гостей міста.

Туристичні маршрути URBAN Sykhiv (УРБАН Сихів) продуктом проєкту сихівських громадських організацій, активістів та людей, які не уявляють своє життя без подорожей. В рамках проєкту автори створили веб-платформу та туристичний посібник.

Продукт проєкту “URBAN SYKHIV” базується не лише на друкованому посібнику, але також на електронній версії, повноцінному сайті, де користувачі можуть детально ознайомитись з кожним з трьох маршрутів та додатковими локаціями. Мета посібника – популяризація туризму за межами історичної частини Львова та створення нових туристичних маршрутів на Сихові.

“Проєкт “УРБАН СИХІВ” є унікальним, так як концентрується на локальному туризмі, на туризмі в спальному районі, як його раніше називали. Чим насправді в Україні мало хто цим займається, якщо займається взагалі. Тому це дуже важливий елемент популяризації нетипово туристичних місць, привертання уваги до того, що для того, аби побачити прекрасне необов’язково їхати в центр міста, а можна просто вийти з дому і побачити красу під носом,” – прокоментував маркетолог команди “УРБАН СИХІВ” Ігор Шолтис.

Посібники можна придбати на сайті УРБАН Sykhiv за посиланням та сконтактувавшись з командою проєкту на електронній скриньці та в месенджерах.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ