Пішов погуляти з собакою – опинився у ветеринара. Мешканку Сихова звинувачують у вбивстві тварин

Опубліковано:

Кілька десятків господарів тварин Сихівського району зібрались, аби покласти край вбивству чотирилапих. На Сихові спостерігають масові отруєння собак протягом останнього року. Звернення у поліцію не дають результату, тому власники котів, собак, згуртувались, аби діяти самостійно. Люди стверджують, що на власні очі бачили собаконенависницю ,яка у рукавичках розсипала отруту по траві, і це мешканка вул. Освицької.

“В мене був шар-пей, її звали Міка. Уже за кілька годин після прогулянки собаці стало погано, почала блювати червоним. Я відвіз її до ветеринара, зробили аналізи, собаці прописали ліки, але це її не врятувало. Почали відмовляти нирки, довелося присипати. Коли питаєш цю собаконенависницю для чого вона це робить, вона погрожує, що і далі буде травити собак, а поліція не допоможе, бо вона піде і “домовиться”. Моя собака була дуже ласкава, ніколи не гавкала, нікого не кусала. Навіщо таке робити?”,- ділиться своєю історією пан Андрій.

“Я вчора побачила власника собаки, який постраждав. Він, буквально, в сльозах розповів, як рятував свого улюбленця. Таке поводження з тваринами є неприпустимим. Людина мотивується тим, що її колись покусали собаки і зараз вона розкидає отруйні речовини у парку, в лісі, навколо під’їздів. Я вважаю, що ця людина повинна нести повну відповідальність, яка визначена законом”, – коментує сихівчанка Олена.

Сихівчани діляться, що уже 6 років собак, котів і, навіть, білок отруює їхня сусідка. Як повідомляють мешканці, колись на цю жінку напали собаки і тепер таким способом вона мстить. Журналістка Сихів.Медіа спробувала поспілкуватись із жінкою, на адресу якої лунають звинувачення, проте підозрювана сусідами отруйниця не відповідає на незнайомі номери телефонів.

“Моя мама побачила, як пані Алла щось розкидає в гумових рукавицях. Ми двоє підійшли до вікна і якраз бачили “картину”: вона розставляє фарш темно-коричневого кольору. Мама крикнула: “Пані Алло, що ви робите?”, а жінка нічого не сказавши швидко побігла до свого дому. Ми зібрали фарш, але бачили, як один кіт його їв, а на наступний день цей кіт помер. 6 років тому я втратила свою собачку, Алла також її отруїла. В 2015 році жінка переїхала сюди, в 2016 році стала головою ЖБК і з того ж року почали вмирати тварини від отруєння”,- розповідає пані Катерина.

За словами мешканців, поліція провела перевірку, проте ознак жорстокого поводження з тваринами вони не знайшли. Опитані свідки розповіли, що впродовж тижня догхантерка отруїла понад 30 котів, а впродовж трьох днів в парку імені Івана Павла ІІ отруїли понад 15 собак, проте в поліції не реагують. Звернення постраждалих не вносять до єдиного державного реєстру, повноцінних перевірок не проводять, лише надають формальні відписки на звернення.

Як повідомили у Сихівському відділі поліції, реакція на заяву є, вже відкрите кримінальне провадження і справу розглядають.

Голуб Марія

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ