Петиція про заборону очного навчання під час воєнного стану набрала понад 25 тисяч голосів

Опубліковано:
Середня загальноосвітня школа №13

Авторка звернення закликає заборонити очне навчання у всіх українських навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій. Петиція Марії Горшневої набрала необхідну кількість голосів і тепер очікує на розгляд президента України.

У своєму зверненні жінка оприлюднила шість аргументів, чому очне навчання не можна розпочинати в офлайн режимі. Зокрема, вона відзначила відсутність бомбосховищ у частині навчальних закладів, вузькі коридори та сходові прольоти, недостатню кількість вчителів молодших класів та вихователів для організації швидкої евакуації дітей молодшого віку, тривалість повітряних тривог тощо.

Також авторка петиції наголосила на тому, що емоційна напруга не дасть дітям зосередитись на навчанні через постійні тривоги. Ще одним аргументом є те, що багато школярів виїхало закордон і вони не матимуть змоги приєднатися до очного навчання.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів України рекомендував школам розпочати навчальний рік з 1 вересня, а університетам — з 15 серпня.

До слова, навчання у львівських школах планують розпочати з першого вересня 2022 року в очній формі. Перед початком навчального року всі школи Львова обстежили на відповідність вимог щодо облаштування укриттів, наразі 84% освітніх закладів мають власні укриття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дев’ять сихівських шкіл отримали учнівські ЛеоКарти

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ