Перший науковий театр на Сихові: феєрично, яскраво, вибухово

Опубліковано:
Фото: Lviv Open Lab

Шанувальники хімічних експериментів досі під враженнями від шоу-програми Першого наукового театру, що виступив у минулі вихідні. А хто не встиг побачити, бо хоче ще однієї дози емоцій – поспішайте на наступний виступ 18 грудня.

Попередні вистави зібрали повний зал захоплених глядачів, а на фестивалі OL стали найпопулярнішим пунктом програми. Так що ж так приваблює людей, що хочеться відвідати такий театр ще раз і ще раз?

Перший науковий театр – це наука простими словами, доступна для дітей та дорослих. У програмі цікаві, яскраві, вибухові експерименти.

Наша аудиторія – молодший шкільний вік та діти, які вже почали вчити хімію, тобто 7-8 клас. Ми даємо поняття, що хімія – це не лише незрозумілі формули в підручнику, а й щось класне, кольорове і вибухове. Ми запрошуємо абсолютно всіх на безкоштовній основі і таким чином ми популяризуємо науку серед молоді. Це чудовий спосіб провести вихідні з відпочинком, яскравими враженнями та користю”, – розповідає комунікаційниця простору Lviv Open Lab, Дарина Кухар.

Дуже рідко в Україні поєднують науку з чимось цікавим. Зазвичай, у людей, особливо в молодшого покоління, наука – це щось нудне та нецікаве. Проте, це не про Перший науковий театр, адже тут навіть у дорослих відкривають роти від подиву. Все димиться, вибухає, кипить, змінює колір – під час шоу просто біжать мурашки по шкірі від таких яскравих вражень. І саме через це враження від сихівчан не забарилися.

Я прийшла сюди з донькою, бо дуже не хотіли сидіти вдома у суботу. Я вам скажу – не пошкодувала. Мені 38 років, але, здається, більше сподобалось, ніж деяким дітям. Сиділа весь час з величезними очима і міркувала: “Вау, а як так?”. Ну супер, молодці, всім раджу прийти», – ділиться своїми враженнями пані Наталя.

Секрет успіху програми не складний: коли ти щось робиш від душі, маєш певний багаж знань, воно і стає особливим та набирає попит. Яскравим прикладом цього є хімік Микола Лехновський, автор майстер-класів. Адже видно, як чоловік горить тим, чим займається.

Я за освітою хімік. Я довгий час працював на фармацевтичному підприємстві, потім працював у хімічних лабораторіях і мене дуже часто почали запрошувати провести майстер-класи для дітей, показати якісь хімічні реакції. Ми відкрили на підприємстві музей фармацевтики і для того, щоб він став більш цікавий та відвідуваний, ми запустили наукові майстер-класи. Після того, як ти повторюєш ті самі експерименти по 120 разів в рік, розумієш, як його показати так, щоб всіх вразити”, – коментує Микола Лехновський.

Наступний Перший науковий театр відбудеться 18 грудня о 10:00 та 12:00 у Lviv Open Lab за адресою пр. Червоної Калини, 58. Реєстрація за посиланням. Для дорослих вхід лише за наявності Covid-сертифікату про проведення повної вакцинації, негативного ПЛР-тесту чи довідки про одужання. А якщо і ця програма увінчається успіхом, організатори пообіцяли провести додаткову – третю зустріч 24 грудня.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ