Перша леді України передала Чорнобильській лікарні дороговартісне медичне обладнання

Опубліковано:
Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

В межах візиту до Львова Перша леді України Олена Зеленська відвідала Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр та передала новітній томограф, енцефалограф, цитометр, ПЛР-системи та інше обладнання для якісної діагностики, які відтепер працюватимуть в Центрі. 

Ультрасучасне обладнання отримали завдяки коштам, які зібрало посольство України у Великій Британії під час спеціального благодійного аукціону. Відтепер нове обладнання працюватиме в сихівському дитячому Центрі на вул. Дністерська, 27.  

“Я вдячна посольству, яке відгукнулося на пропозицію об’єднати зусилля, щоб зібрати кошти для придбання сучасного медичного обладнання”, – зазначила Олена Зеленська.

Медики також представили Першій леді та Міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку повністю реалізований проєкт: подароване обладнання встановили і підготували до роботи. Зазначимо, що отримане устаткування – єдине на Львівщині, завдяки якому можуть виконувати дослідження високого рівня. 

“Це дуже приємна для нас і дуже важлива для наших пацієнтів подія. Адже така допомога значно посилить наші діагностичні можливості, вдосконалить надання медичної допомоги дітям, і часто навіть збереже життя малечі”, – зазначає директор Центру Андрій Синюта.

Олена Зеленська також відвідала Клініку психічного здоров’я дітей, підлітків та молоді, яка активно працює у Національній програмі психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. Зазначимо, нещодавно сихівська клініка долучилась до Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сила мистецтва”: Львівська філармонія запрошує на благодійний аукціон.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ