Парафіяни сихівського храму задонатили більше 120 тис. на збір Стерненка

Опубліковано:
Фото: Парафія “Собору святого Івана Хрестителя”

Парафіяни храму Собору святого Івана Хрестителя, що на вул. Зубрівській, під час акції “Коляда на храм” зібрали 126 050 грн та перерахували на збір Сергія Стерненка на FPV-дрони.

Настоятель храму Собору св. Івана Хрестителя Іван Колодій розповідає, що традиційно кожного року під час різдвяних свят відбувається коляда для церкви. Гроші, які люди наколядують для храму використовуються для благодійності, розвитку церковної спільноти, катехизації та облагородження храму. Храм повинен мати певні обігові кошти, щоб нормально функціонувати, і ці кошти традиційно люди жертвують під час акції “Коляда на храм”.

“Наша парафія, усвідомлюючи соціальну відповідальність за нашу державу та розуміючи, що ми допомагаємо і служимо для потреб наших збройних сил України, ми не можемо стояти осторонь тоді, коли нашу країну знищують”

Настоятель храму Собору св. Івана Хрестителя

“В світлі цих атак, ми повинні використовувати свою енергію, емоції та кошти для захисту нашої держави. Це є цивілізований спосіб для того, щоб допомогти армії. Не проклинати окупантів, не називати їх різними словами, а таким чином допомагати Збройним силам України.”

Іван Колодій

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові організували святкові обіди для потребуючих

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ