ОСББ зможуть отримати компенсацію за встановлення сонячних панелей

Опубліковано:

Вчора, 4 липня, на пленарному засіданні депутатів Львівської міської ради оновили ухвалу про розширення Програми часткової компенсації вартості закупівлі енергогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Львівської МТГ під час підготовки до опалювального сезону, до якої додали часткову компенсацію коштів за встановлення сонячних електростанцій та обладнання для них.ОСББ зможуть відшкодувати не більше 50% вартості.

Як йдеться в ухвалі, щоб забезпечити потреби співвласників багатоквартирних будинків Львівської ТГ під час підготовки до опалювального сезону, програму часткової компенсації вартості електрогенераторів доповнили. Відтак за сонячні панелі ОСББ зможуть компенсувати до 5 грн на 1 кВт потужності. 

Крім того, ухвалили й збільшення компенсації за закупівлю високопотужних генераторів. Відтепер співвласники багатоквартирних будинків зможуть компенсувати до 200 тисяч грн за подібні генератори. Генератор має бути закуплений після 24 лютого 2022 року, обладнання для сонячних електростанцій – після 1 серпня 2024 року.

Також до 10 тис. грн на 1 кВт можна буде відшкодувати вартість акумуляторних батарей типу LiFePO4 і гібридного інвертора до 4 тис. грн за кіловат. Компенсації зможуть отримати лише ОСББ.

Програмою передбачено також відшкодування вартості закупівлі електрогенераторів у багатоквартирних будинках 2-х та більше поверхів, а також обладнання для сонячних електростанцій.Генератор має бути закуплений після 24 лютого 2022 року, обладнання для сонячних електростанцій – після 1 серпня 2024 року.

Крім цього, сьогодні депутати прийняли ухвалу про встановлення у місті газопоршневих когенераційних установок. Обладнання планують встановити на джерелах теплової енергії ЛМКП “Львівтеплоенерго”, що  дасть можливість забезпечити електропостачання як для власних потреб теплопостачального підприємства, так і для інших обʼєктів критичної інфраструктури.

Орієнтовний обсяг фінансування Програми – 654 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У сихівській спортивній школі “Буревісник” з’являться 4 нові коні 

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ