У будинках Львова «прикрутили» опалення

Опубліковано:

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», будинки опалюються  відповідно до температурного графіку подачі теплоносія. З огляду на плюсову температуру зовнішнього повітря, теплоносій подається нижчої температури, порівняно з минулим тижнем.

Згідно зі встановленим температурним графіком, температура теплоносія зменшується, якщо надворі тепло і, навпаки, — збільшується, якщо надворі холодно. З огляду на плюсову температуру теплоносій подається нижчої температури порівняно з минулим тижнем.

Однак, як повідомляють тепловики, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі, а саме:

  • при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +8 — повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
  • при зниженні температури зовнішнього повітря вище +6… +8 подача теплоносія відновлюється.

Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа, призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли ця особа живе в цьому будинку.

Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається.

Регулювання подачі теплоносія мешканцями будинку дає можливість їм не залежати від регулювання подачі тепла теплопостачальною організацією та економити кошти.

«Сьогодні більше 96% усіх наших споживачів житлового фонду, який обслуговує „Львівтеплоенерго“, мають загальнобудинкові лічильники. Отож, вони самі можуть регулювати подачу тепла в будинок: встановлювати комфортну для них температуру та економити кошти. Однак, потрібно це робити технічно правильно», — наголосили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Сихів Медіа